140 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Ця серія декоративних мольбертів TART має триніжкову конструкцію і призначена для виставок та експозицій невеликих художніх робіт, фотографій, листівок, оголошень, постерів і книжок з висотою до 410 мм.
Мольберти виготовлені з екологічно чистої букової деревини, що надає їм стильного вигляду і підходить для будь-яких інтер'єрів. Дерев'яні деталі конструкції просочені лляною олією, щоб забезпечити тривалий захист.
Ці мольберти підходять для використання в житлових, виставкових, офісних приміщеннях, вітринах магазинів і музейних експозиціях. Вони компактні, стильні та легкі.
Тип мольберта - декоративний, настільний, А-подібний. Висота мольберта становить 500 мм, а максимальна висота роботи - 410 мм. Ширина полиці - 270 мм, а нижні габарити - 270х270х270. Габарити складеного мольберта - 500х270х30 мм. Вага становить 0,5 кг. Кут нахилу регулюється задньою ніжкою. Мольберт є переносним і просоченим лляною олією. Його нижня полиця не піднімається.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 500 мм |
| Виробник | Tart |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Україна |