Цей алюмінієвий настільний мольберт зроблений з легкого металу, який легко складається, для зберігання та транспортування не потребує зусиль. Цей настільний мольберт не вимагає складання. Гумові ніжки запобігають ковзанню та захищають поверхні столу. Цей настільний мольберт найчастіше використовується художниками, які бажають продемонструвати свої роботи для художніх виставок. Рекомендується в експлуатації студій, магазинів, для демонстрацій картин, малюнків, книг, рамок для фотографій. Незважаючи на легкий металевий дизайн, він є досить міцним, щоб витримувати навантаження.
Висота мольберту: 40 см.
Рекомендована висота полотна: до 60 см.
Ширина полотна, що рекомендується: до 50 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Алюміній |
| Місткість полотна | 1 |
| Висота | 400 мм |
| Виробник | Monet |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальная ширина холста | 500 мм |
| Максимальная длина холста | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Україна |