795 ₴
Настільні мольберти ROSA Studio призначені для невеликих форматів робіт. Ідеальне рішення для художніх студій, навчання, проведення майстер-класів та роботи в будинку.
Виготовлені з якісної шліфованої зрощеної деревини, без шпаклівки, сучків та вібоїн.
- Легкі та компактні (зручні у транспортуванні та експлуатації), займають мало місця
- Стійка та міцна конструкція
- Якісна металева фурнітура
- Доступна ціна
Мольберт-планшет додатково оснащений:
- Стаціонарним планшетом із фанери та змінною міні-штангою з фіксованим бігунком, що дозволяє збільшити висоту робочої зони на 10см.
- має ступінчастий механізм регулювання кута нахилу робочої поверхні (3 позиції)
Розміри: 45 * 35см.
Максимальна висота полотна: 45 см
Матеріал виготовлення: Сосна
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Настільний |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість полотна | 1 |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 350 мм |
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальная длина холста | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна | Україна |