
92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дрібнозернисте полотно на підрамнику від 7art не лише високоякісне, але й міцне та довговічне. Має щільність 225 г/м2 та галерейну натяжку полотна.
Дане полотно на підрамнику також є універсальним, дозволяючи використовувати його з широким спектром матеріалів, включаючи акрил та акварель. Однак не рекомендується для художньої роботи з олійними фарбами! Це означає, що незалежно від того, яким матеріалом ви віддаєте перевагу, ви можете бути впевнені, що дрібнозернисте полотно від 7art забезпечить ідеальну поверхню для втілення ваших ідей в життя.
Обирайте найкраще для своїх робіт - полотно на підрамнику 7art. Завдяки своїй якості, універсальності та довговічності, це полотно неодмінно стане основним у вашій колекції художнього приладдя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Monet |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Зернистість полотна | Дрібнозернистий |
| Матеріал | Бавовна |
| Щільність | 225 г/м2 |
| Тип | Полотно на підрамнику |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 30*30 см |
| Країна | Україна |
| Фактура | Дрібне зерно |